(Upozornění: restaurace a ubytování jsou v roce 2023 mimo provoz)

Nabízíme ubytování v příjemném a krásném prostředí Orlické přehrady, zajištěné soukromí, individuální přístup ke klientům. Pokoje apartmánového typu.
Do jednotlivých pokojů dvou spodních pater se vchází chodbou vedoucí z centrální části zařízení, ve které se nachází prostorná restaurace, a v 1. patře společenská místnost, která je vybavena televizí, stolním tenisem, šipkami a slouží jako herna pro děti i dospělé.

Kapacita hotelu:

Každý pokoj má k dispozici dvoulůžkovou postel a rozkládací pohovku, která může posloužit i jako přistýlka. Pokoje jsou vybaveny malou kuchyňskou linkou s chladničkou, TV a připojením na WiFi. Pokoje mají svou vlastní předsíň, šatní skříně a botník, oddělenou toaletu a prostornou koupelnu se sprchovým koutem nebo vanou.

Všechny pokoje mají vlastní balkón s výhledem na vodní hladinu přehrady. Při západu slunce je možné pozorovat odlesky vodní hladiny a relaxovat. U objektu se nachází vyhřívaný bazén s mořskou vodou a s protiproudem, venkovní vířivka a letní altán s grilem.
V těsné blízkosti klubu se nachází Marína, která nabízí možnost zapůjčení motorového člunu na výlety po Orlické přehradě. Zajistíme výlety plachetnici po Orlické přehradě. Pro lovce kulturních zážitků je oblíbeným cílem malebný zámek Orlík, Hluboká nad Vltavou nebo hrad Zvíkov. V blízkém okolí jsou tenisové kurty, potápěčská základna, hřiště na beach volejbal. Z nedalekého přístaviště je možné uskutečnit výlet parníkem po Orlické přehradě.. Mezi další sportovní aktivity můžeme doporučit nedaleký Golfový Klub Čertovo břemeno, který je vzdálen cca 30 minut jízdy, Golf Resort Bechyně, nebo Golf Klub Hluboká nad Vltavou, kam můžete dojet po přehradě.
U nás v klubu můžete lenošit u bazénu, na zahrádce u zastřešeného grilu, nebo se věnovat pěší turistice či jízdě na horském kole. Nechybí dobré jídlo, ani pití. Klub je vhodný pro trávení příjemných chvil s rodinou, přáteli či o samotě, za každého počasí a za všech okolností.

Ti, kteří toto nádherné místo poznali, se sem rádi vrací každým rokem. Poznejte i vy toto kouzelné místo a užijte si také trochu té nádhery!  Budeme rádi, pokud se s námi podělíte o Vaše poznatky a připomínky a na základě vašich podnětů budeme klub rozvíjet a doplňovat o další žádané služby.

Technické údaje strukturovaně:

Vybavení apartmánu: